top of page
wix (29).png

W Strefie Skóry zajmujemy się problemami trychologicznymi. Dzięki indywidualnemu i kompleksowemu podejściu nasz trycholog pomoże Ci skutecznie poprawić stan skóry głowy i włosów. 

WYPADANIE I ŁAMLIWOŚĆ WŁOSÓW

Zabiegi wzmacniające oraz hamujące wzmożone wypadanie włosów indywidualnie dobrane do Twoich potrzeb. 
 

ŚWIĄD, PIECZENIE I SUCHOŚĆ SKÓRY

Poczuj natychmiastową ulgę! Odwieź trychologa i dowiedz się jak zadbać o skórę w gabinecie jak i w domu.

ŁUPIEŹ SUCHY I TŁUSTY

Nadmierne łuszczenie się naskórka i białe płatki sypiące się z głowy to Twoja zmora? Poznaj skuteczny plan pielęgnacji przywrócenia równowagi skórze głowy.

ŁOJOTOK I ŁOJOTOKOWE ZAPALENIE SKÓRY

.
.

.

Dłuższe uczucie świeżość, to możliwe! Terapie regulujące prace gruczołów, przywracające komfort.

ŁYSIENIE 

Borykasz się z przerzedzeniem włosów? Podejrzewasz łysienie androgenowe lub plackowate? Poznaj przyczyny nadmiernej utraty włosów, aby móc skutecznie z nimi walczyć.

Jeśli nie byłaś/byłeś jeszcze w Stefie Skóry to zapraszamy Cię na darmową konsultację kosmetologiczną, podczas której dobierzemy spersonalizowaną pielęgnację domową i ustalimy indywidualny plan zabiegowy dopasowany do Twoich potrzeb!

Konsu i skóry suche
Projekt bez tytułu(13).png

Konsultacja trychologiczna i badanie trichoskopowe

Konsultacja trychologiczna z badaniem trichoskopem oraz lampą Wooda to niezbędny element skutecznej terapii trychologicznej. Podczas wizyty przeprowadzony zostanie szczegółowy wywiad, dzięki któremu trycholog oceni wszystkie przyczyny powodujące problemy z włosami i skórą głowy. Na tej podstawie zostanie dobrana indywidualna i kompleksowa kuracja, która nie obejmuje tylko zabiegów gabinetowych, ale także dowiesz się wielu cennych wskazówek jak dbać o skórę głowy w domu. 

Projekt bez tytułu(13).png

Terapie przeciw wypadaniu włosów

Wypadnie włosów jest jedną z częstszych przyczyn wizyt trycholgicznych. Borykają się z nim osoby w różnym wieku. Przed przystąpieniem do kuracji pobudzających wzrost włosa kluczowe jest wykonanie konsultacji trychologicznej, aby ustalić przyczynę utraty włosów. Trycholog kompleksowo ustali plan działania profesjonalnego oraz ułoży pielęgnację domową. W Strefie Skóry pracujemy z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu oraz preparatów, np. mezoterapia dr.Cyj, zabiegi tlenowe, karboksyterapia, radiofrekwencja.  

łupież i wypadanie
Projekt bez tytułu(13).png

Terapie przeciwłupieżowe i przeciwłojotokowe

Kilkuetapowy zabieg oczyszczająco-regulujący owłosioną skórę głowy. Efekt? Świeżość na skórze, brak łupieżu, regulacja pracy gruczołów łojowych, brak swędzenia. W pierwszym etapie wykonywany jest peeling trychologiczny indywidualnie dobrany do Twoich potrzeb, który usuwa nadmiar sebum oraz resztki środków do stylizacji włosów. Wykonywany podczas peelingu masaż pobudza krążenie dzięki czemu skóra będzie przygotowana do następnych kroków. Tak przygotowana owłosiona skóra głowy jest gotowa na infuzję tlenową z ampułką trychologiczną. Ten etap pozwala na dotlenienie skóry głowy oraz aplikację składników aktywnych. Następnie wykonywane jest ozonowanie skóry głowy. Ozon ma działanie bakteriobójcze oraz antyseptyczne, pozytywnie wpływa na cebulki, ukrwienie skóry co przekłada się na przyspieszenia wzrostu włosów. Dla kogo przeznaczony jest zabieg? Dla osób borykających się z łojotokowym zapaleniem skóry głowy, łupieżem, łuszczycą, suchością skóry głowy.

Projekt bez tytułu(13).png

Terapie skór suchych i wrażliwych

Kilkuetapowy zabieg oczyszczająco-kojący owłosioną skórę głowy. Efekt? Poprawa nawilżenia skóry, odbudowa bariery hydro-lipidowej, działanie przeciwzapalne. W pierwszym etapie wykonywany jest peeling trychologiczny indywidualnie dobrany do Twoich potrzeb, który usuwa nadmiar sebum oraz resztki środków do stylizacji włosów. Wykonywany podczas peelingu masaż pobudza krążenie dzięki czemu skóra będzie przygotowana do następnych kroków. Tak przygotowana skóra głowy jest gotowa na infuzję tlenową z ampułką trychologiczną. Ten etap pozwala na dotlenienie skóry głowy oraz aplikację składników aktywnych. Następnie wykonywane jest ozonowanie skóry głowy. Ozon ma działanie bakteriobójcze oraz antyseptyczne, pozytywnie wpływa na cebulki, ukrwienie skóry co przekłada się na przyspieszenia wzrostu włosów. Dla kogo przeznaczony jest zabieg? Dla osób borykających się z suchością skóry głowy, łupieżem oraz łuszczycą. 

plackowate i cyj
Projekt bez tytułu(13).png

Terapie łysienia plackowatego i androgenowego

Wypadanie włosów może mieć różne podłoże. Aby skutecznie walczyć z łysieniem oraz stymulować wzrost nowych włosów, kluczowe jest ustalenie przyczyny ich utraty. Skuteczna terapia zabiegowa musi być celowana, dlatego podczas konsultacji trychologicznej w naszym gabinecie, trycholog przeprowadzi szczegółowy wywiad medyczny i badanie trichoskopowe aby znaleźć przyczynę wypadania włosów.  Na tej podstawie zostanie ułożony plan zabiegowy oraz pielęgnacja domowa. 

Projekt bez tytułu(13).png

Mezoterapia igłowa i mezoterapia dr. Cyj

Zabieg intensywnie stymulujący owłosioną skórę głowy, polegający na zdeponowaniu w skórze właściwej składników aktywnych. Do wykonania zabiegów wykorzystywany jest najlepszy preparaty dostępny na rynku Dr. Cyj. Dzięki działaniom peptydów biomimetycznych zostaje intensywnie pobudzany wzrost nowych babyhair oraz zahamowane jest wypadanie włosów! Preparat dogłębnie regeneruje, odbudowuje i wzmacnia struktury tworzące włosa oraz poprawia mikrokrążenie. Wskazania do zabiegu: łysienie androgenowe u kobiet i mężczyzn, przerzedzenia, prześwity czy cienkie i słabe włosy oraz nadmierne wypadanie. Przed przystąpieniem do kuracji zabiegowej należy umówić się na konsultację trychologiczną, dzięki której Trycholog dobierze najlepszą drogę do odzyskania bujnych włosów

mikroigł i peeling
Projekt bez tytułu(13).png

Mezoterapia mikroigłowa NanoFrax

Mezoterapia mikroigłowa polega na wykonaniu szeregu nakłuć owłosionej skóry głowy w celu pobudzenia jej komórek, zwiększenia ukrwienia oraz utworzenia za pomocą igiełek sieci mikrokanalików. Dzięki temu substancje aktywne aplikowane na powierzchnię skóry, wnikają głębiej, pobudzają wzrost oraz hamują wypadanie włosów. Bardzo istotne jest, że mikronakłucia stymulują również naturalne zdolności autoregeneracji skóry, powodując że staje się ona bardziej odporna na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych.

Projekt bez tytułu(13).png

Peeling trychologiczny

Jest to etap zabiegu trychologicznego, który w skuteczny sposób pozwala oczyścić owłosioną skórę głowy, pozbyć się nadmiaru zrogowaciałego naskórka oraz łoju. Podczas tego procesu wykorzystywane są peelingujące preparaty trychologiczne dobrane indywidualnie do stanu skóry oraz jej potrzeb. Jest to świetne uzupełnienie kuracji trychologicznych zarówno dla skór suchych, wrażliwych, łojotokowych, z łupieżem, a także w kuracjach pobudzających wzrost włosów. 

infuzja i rf
Projekt bez tytułu(13).png

Infuzja tlenowa i fale radiowe (RF)

Połączenie infuzji tlenowej z falami radiowymi pozwala świetnie stymulować skórę do produkcji nowych włosów. Jeśli pragniesz w nieinwazyjny sposób pobudzić wzrost i zahamować łysienie, ten zabieg jest właśnie dla Ciebie!

Infuzja tlenowa z ampułką polega na aplikacji silnie skoncentrowanych składników odżywczych za pomocą czystego tlenu o wysokim stężeniu. Radiofrekwencja (fale radiowe) pobudza procesy metaboliczne na poziomie komórkowym oraz stymuluje syntezę kolagenu. Efekt termiczny uzyskany podczas zabiegu dodatkowo zwiększa wchłanianie składników aktywnych zawartych w ampułce stymulującej wzrost.

Projekt bez tytułu(13).png

Infuzja tlenowa i ozonowanie

Połączenie prozdrowotnych właściwości tlenu z prądami D’arsonvala (ozonowaniem) pozwala na przywrócenie homeostazy skóry głowy. Dzięki ampułce trychologicznej wykorzystanej do infuzji tlenowej skóra staje się nawilżona i ukojona. Ozonowanie wpływa na regulację mikrobioty oraz wyciszenie stanów zapalnych. Zabieg dedykowany dla skór wymagających z problemem swędzenia, pieczenia oraz z nadprodukcją łoju. Świetnie sprawdza się także w terapiach przeciwłupieżowych.

bottom of page