top of page
wix (1).png

Przygotowaliśmy szeroką ofertę specjalistycznych zabiegów na ciało wykorzystujących sprawdzoną i skuteczną technologię. Nasz wybór dotyczący używanych procedur zabiegowych oparty jest na badaniach naukowych oraz doświadczeniu zdobytym przez lata pracy. Zdobyta wiedza pozwala nam na odpowiedni dobór kuracji do rodzaju problemu.

CELLULIT WODNY I TŁUSZCZOWY

Drenaż, poprawa krążenia i przyśpieszenie metabolizmu ciała, redukcja "pomarańczowej skórki"- znamy na to sposoby!

ROZSTĘPY I BLIZNY

Zastanawiasz się czy Twoja blizna i rozstępy mogą zniknąć? Wiemy jak skutecznie zredukować widoczność blizn i rozstępów. 

OBRZĘKI NÓG I ZASTOJE LIMFATYCZNE

Usprawnienie przepływu chłonki, usuwanie toksyn z organizmu, zmniejszenie obrzęków- z naszymi zabiegami to możliwe!

UTRATA JĘDRNOŚCI I DODATKOWE KILOGRAMY

Stop utracie jędrności skóry i zbędnemu tłuszczykowi! Zacznij już dziś pracować z nami nad tymi aspektami. 

PODRAŻNIENIA PO GOLENIU

Zmagasz się z podrażnieniami po goleniu? Laserowe usuwanie owłosienia przyniesie Ci ulgę i komfort. Pozbądź się niechcianych włosów.

Jeśli nie byłaś/byłeś jeszcze w Stefie Skóry to zapraszamy Cię na darmową konsultację kosmetologiczną, podczas której dobierzemy spersonalizowaną pielęgnację domową i ustalimy indywidualny plan zabiegowy dopasowany do Twoich potrzeb!

wix (13).png

Zabiegi dobrane do potrzeb Twojej skóry

modelowaie i cellulit
Projekt bez tytułu(13).png

Modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki to złożone zagadnienie. Dlatego w naszym gabinecie dbamy o dobranie celowanej terapii zabiegowej, indywidualnie ułożonej do Twoich potrzeb. Mamy wiele możliwości działania ujędrniającego, zmniejszającego obwody ciała oraz redukujące cellulit. Jeśli chcesz zająć się modelowaniem sylwetki w naszym gabinecie zapraszamy Cię na darmową konsultację przedzabiegową. 

Projekt bez tytułu(13).png

Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu

Wiele osób zgłasza się z chęcią usunięcia miejscowej tkanki tłuszczowej lub cellulitu. W Strefie Skóry jest to możliwe, ponieważ do pracy wykorzystujemy najlepsze technologie zabiegowe, między innymi Endermologia Primelle, Karboksyterapia Criss Carbo-Oxy, bandaże wyszczuplające, lipoliza iniekcyjna. 

Projekt bez tytułu(13).png

Endermologia Primelle - modelowanie sylwetki

Endermologia to idealny i niezwykle przyjemny zabieg jeśli chcesz poprawić jędrność swojej skóry, pozbyć się cellulitu oraz zmniejszyć obwody ciała! To wszystko dzięki urządzeniu Primelle, które podczas 40min lub 50min intensywnego masażu całego ciała redukuję oporną tkankę tłuszczową, wygładza cellulit, pobudza krążenie, ujędrnia skórę oraz zmniejsza obwody ciała. Warto pamiętać o działaniu terapeutycznym drenażu próżniowego – usprawnia przepływ chłonki, zmniejsza obrzęki, poprawia metabolizm oraz wzmacnia układ odpornościowy.

Przy zakupie pakietu 10 zabiegów - kostium zabiegowy gratis!

Projekt bez tytułu(13).png

Karboksyterapia Criss Carbo-Oxy - redukcja blizn i tk. tłuszczowej

Karboksyterapia to zabieg igłowy, podczas którego dostarczamy do wybranych partii ciała małe, kontrolowane dawki medycznego dwutlenku węgla (CO2). Jego wszechstronne działanie pozwala na osiągniecie rewelacyjnych efektów! Po wykonaniu serii zabiegów na blizny zmniejszy się ich widoczność, wyrówna struktura. Dotlenienie skóry podczas zabiegu zwiększa się, co w połączeniu ze pobudzonym mikrokrążeniem pozytywnie wpływa na poprawę napięcia, lepszy koloryt skóry i jej jędrność. Działając na głębsze warstwy skóry jesteśmy w stanie zredukować uporczywy cellulit tłuszczowy, czyli tzw. pomarańczową skórkę.

endermo i karbo
lipo i bandaże
Projekt bez tytułu(13).png

Lipoliza iniekcyjna

Jest to zabieg skutecznej redukcji miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha, ud, ramion, kolan, pośladków czy drugiego podbródka. Podczas zabiegu podawany jest preparat z substancją aktywną, która przenika do komórek tłuszczowych doprowadzając do rozerwania ich struktury i rozpadu trójglicerydów. Pierwsze efekty widoczne są już po 3 tygodniach.

Projekt bez tytułu(13).png

Bandaże wyszczuplające

Zabiegi z wykorzystaniem bandaży wykazują działanie termiczne, które zwiększa efekty zabiegowe. Są one nasączone specjalnymi składnikami aktywnymi, które zapewniają skuteczną walkę z cellulitem, obrzękami czy zwiotczeniami skóry. Są to zabiegi zwiększające metabolizm, detoksykujące, a także regulujące zatrzymywanie płynów w organizmie. W naszym gabinecie bardzo często łączymy je z innymi procedurami zabiegowymi, np. endermologią.

Projekt bez tytułu(13).png

Redukcja rozstępów i blizn

Chęć zredukowania widoczności rozstępów i blizn to częsty problem, z którym zgłaszają się do nas nasi klienci. Dzięki stosowaniu nowoczesnych sprzętów oraz najwyższej klasy preparatów, jesteśmy w stanie skutecznie zmniejszyć widoczność blizn i rozstępów. Procedurę zabiegową dobieramy indywidualnie do wielości obszaru, czasu jej powstania czy lokalizacji. 

Projekt bez tytułu(13).png

Mezoterapia mikroigłowa NanoFrax +
BioRePeel Cl3 Body

Połącznie idealne w terapi blizn i rozstępów. BioRePeel Cl3 to innowacyjny preparat na bazie kwasu trójchlorooctowego TCA, laktobionowego, salicylowego, winowego, cytrynowego oraz gamma-aminomasłowego GABA. Zawiera też skwalan, aminokwasy oraz witaminy. Wykazuje działanie biorewitalizujące, biostymulujące oraz złuszczające. Łącząc ten zabieg z mikronakłuwaniem NanoFrax, który silnie stymuluje przebudowę skóry możliwe jest zredukowanie blizn i rozstępów, a także zwiększenie napięcia się skóry.

rozstępy i nano
bottom of page