top of page
vouczery(3).png

Przygotowaliśmy szeroką ofertę specjalistycznych zabiegów na ciało wykorzystujących sprawdzoną i skuteczną technologię. Nasz wybór dotyczący używanych procedur zabiegowych oparty jest na badaniach naukowych oraz doświadczeniu zdobytym przez lata pracy. Zdobyta wiedza pozwala nam na odpowiedni dobór kuracji do rodzaju problemu. Oferujemy:

  • Laserowe usuwanie owłosienia Criss Cool Laser 3F

  • Endermologia Primelle - modelowanie sylwetki

  • Mezoterapia mikroigłowa NanoFrax 

  • Karboksyterapia Criss Carbo-Oxy

  • Radiofrekwencja (RF) Mikroigłowa

  • Lipoliza iniekcyjna

  • Mezoterapia igłowa i stymulatory tkankowe

Zabiegi dobrane do potrzeb Twojej skóry

CELLULIT WODNY I TŁUSZCZOWY

Drenaż, poprawa krążenia i przyśpieszenie metabolizmu ciała, redukcja "pomarańczowej skórki"- znamy na to sposoby!

ROZSTĘPY I BLIZNY

Oczyszczenie skóry, głębokie nawilżenie i odbudowa płaszcza hydrolipidowego skóry. To jest coś czego potrzebujesz!

OBRZĘKI NÓG I ZASTOJE LIMFATYCZNE

Usprawnienie przepływu chłonki, usuwanie toksyn z organizmu, zmniejszenie obrzęków- z naszymi zabiegami to możliwe!

Stop utracie jędrności skóry i zbędnemu tłuszczykowi! Zacznij już dziś pracować z nami nad tymi aspektami. 

UTRATA JĘDRNOŚCI I DODATKOWE KILOGRAMY

PODRAŻNIENIA PO GOLENIU

Zmagasz się z podrażnieniami po goleniu? Laserowe usuwanie owłosienia przyniesie Ci ulgę i komfort. Pozbądź się niechcianych włosów.

Jeśli nie byłaś/byłeś jeszcze w Stefie Skóry to zapraszamy Cię na darmową konsultację kosmetologiczną, podczas której dobierzemy spersonalizowaną pielęgnację domową i ustalimy indywidualny plan zabiegowy dopasowany do Twoich potrzeb!

Projekt bez tytułu(13).png

Endermologia Primelle - modelowanie sylwetki

Endermologia to idealny zabieg jeśli chcesz poprawić jędrność swojej skóry, pozbyć się cellulitu oraz zmniejszyć obwody ciała! To wszystko dzięki urządzeniu Primelle, które podczas 40min intensywnego masażu całego ciała redukuję oporną tkankę tłuszczową, wygładza cellulit, pobudza krążenie i ujędrnia skórę. Warto pamiętać o działaniu terapeutycznym drenażu próżniowego – usprawnia przepływ chłonki, zmniejsza obrzęki, poprawia metabolizm oraz wzmacnia układ odpornościowy.

Przy kupieniu pakietu 10 zabiegów - kostium zabiegowy gratis!

Projekt bez tytułu(13).png

Karboksyterapia Criss Carbo-Oxy - redukcja blizn i tk. tłuszczowej

Karboksyterapia to zabieg igłowy, podczas którego dostarczamy do wybranych partii ciała małe, kontrolowane dawki medycznego dwutlenku węgla (CO2). Jego wszechstronne działanie pozwala na osiągniecie rewelacyjnych efektów! Po wykonaniu serii zabiegów na blizny zmniejszy się jej widoczność, wyrówna struktura blizny, poprawi napięcie i koloryt skóry, jej dotlenienie, pobudzi się mikrokrążenie, a także zwiększy jędrność skóry. Działając na głębsze warstwy skóry jesteśmy w stanie zredukować uporczywy cellulit tłuszczowy.

Projekt bez tytułu(13).png
Projekt bez tytułu(13).png

Radiofrekwencja (RF) Mikroigłowa- Rozstępy lub Wiotka Skóra

Lipoliza iniekcyjna

Jest to zabieg skutecznej redukcji miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha, ud, ramion, kolan, pośladków czy drugiego podbródka. Podczas zabiegu podawany jest preparat z substancją aktywną, która przenika do komórek tłuszczowych doprowadzając do rozerwania ich struktury i rozpadu trójglicerydów. Pierwsze efekty widoczne są już po 3 tygodniach.

Najnowocześniejsza technologia zabiegowa, która polega na jednoczesnym mikronakłuwaniu oraz oddziaływaniu fal radiowych bezpośrednio w skórze właściwej. Dzięki indukowanym procesom zapalnym oraz efekcie termicznym, dochodzi do odbudowy włókien kolagenowych oraz stymulacji powstania nowych. Dzięki zagęszczeniu i rewitalizacji skóry zabieg świetnie sprawdza się przy usuwaniu blizn oraz rozstępów. Pomaga napiąć skórę, która utraciła jędrność przy np. szybkiej redukcji wagi oraz po ciąży.

Projekt bez tytułu(13).png

Bandaże wyszczuplające

.

.


..


.

.

Projekt bez tytułu(13).png

BioRePeel Cl3 Body + mikronakuwanie NanoFrax

Połącznie idealne w terapi blizn i rozstępów. BioRePeel Cl3 to innowacyjny preparat na bazie kwasu trójchlorooctowego TCA, laktobionowego, salicylowego, winowego, cytrynowego oraz gamma-aminomasłowego GABA. Zawiera też skwalan, aminokwasy oraz witaminy. Wykazuje działanie biorewitalizujące, biostymulujące oraz złuszczające. Łącząc ten zabieg z mikronakłuwaniem NanoFrax, który silnie stymuluje przebudowę skóry możliwe jest zredukowanie blizn i rozstępów, a także zwiększenie napięcia się skóry.

Projekt bez tytułu(13).png

Mezoterapia igłowa

Projekt bez tytułu(13).png

Stymulatory tkankowe

.


....

.


....

bottom of page