top of page
wix (9).png

Zabiegi dobrane do potrzeb Twojej skóry

WĄSKIE I MAŁE USTA

Marzysz o pełnych ustach? Chcesz poprawić ich kształt? Modelowanie ust jest dla Ciebie. 
 

WIOTKOŚĆ SKÓRY I UTRATA OWALU TWARZY

Masz problem z jędrnością skóry? Wybierz stymulatory tkankowe lub wypełnianie kwasem hialuronowym. 

PODWÓJNY PODBRÓDEK 

Borykasz się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w okolicy podbródka? Lipoliza iniekcyjna rozwiąże Twój problem.

ZMARSZCZKI

.
.

.

Chcesz odmłodzić wygląd swojej twarzy? Indywidualnie dobrana terapia z wykorzystaniem zabiegów igłowych to klucz do sukcesu!

BLIZNY ZANIKOWE I POTRĄDZIKOWE

.

.

.

Nie podobają Ci się blizny i struktura Twojej skóry na twarzy? Mamy na to rozwiązanie. 

Jeśli nie byłaś/byłeś jeszcze w Stefie Skóry to zapraszamy Cię na darmową konsultację kosmetologiczną, podczas której dobierzemy spersonalizowaną pielęgnację domową i ustalimy indywidualny plan zabiegowy dopasowany do Twoich potrzeb!

wix.png
Projekt bez tytułu(13).png
USTA

Stymulatory tkankowe,
redermalizatory i biorewitalizatory

STYMULATRY
Projekt bez tytułu(13).png

Powiększanie i modelowanie ust
Baby Doll Lips

Marzysz o pełnych i soczystych ustach ale bez efektu kaczego dzióbka?

Idealnie trafiłaś! Metoda Baby Doll Lips to sekwencja wkłuć, podczas której podawany jest usieciowany kwas hialuronowy. Łączy ona w sobie kilka technik, co sprawia, że usta modelowane są na płasko. Uwydatniona zostaje środkowa część czerwieni wargowej, łuk kupidyna zostaje podkreślony, a wargi są delikatnie wywinięte. Dzięki czemu usta są powiększone i wymodelowane w naturalny sposób. Końcowy efekt widoczny jest po około 4 tygodniach.

EFEKT ZABIEGU:

 • wypełnienie ust

 • poprawa konturu

 • podkreślenie łuku kupidyna

 • zniwelowanie dysproporcji

 • wygładzenie i nawilżenie ust

 • uwydatnienie środkowej części ust

 • delikatne wywinięcie czerwieni wargowej

To nowoczesne rozwiązanie w kosmetologii, które przynosi spektakularne efekty przeciwstarzeniowe. Produkty stosowane podczas zabiegów bazują na kolagenie, aminokwasach, kwasie bursztynowym, polinukleotydach, hydroksyapatycie wapnia, kwasie hialuronowym i L-polimlekowym. Mają one za zadanie stymulować komórki skóry, kolagen i elastynę, co wpływa na odbudowę i zagęszczenie struktury skóry oraz poprawę owalu.

      WSKAZANIA DO ZABIEGU: 

 • zaburzenia owalu twarzy (tzw. chomiki)

 • zmniejszona jędrność i gęstość skóry

 • kurze łapki

 • zmarszczki, podkreślone załamania skóry 

 • przesuszona skóra

 • utrata jędrności skóry w okolicy oczu

 • zasinienia pod oczami

 • działanie profilaktyczne

EFEKTY ZABIEGOWE:

 • ujędrnienie i zagęszczenie skóry

 • redukcja chomików

 • redukcja zmarszczek

 • nawilżenie i odżywienie skóry

 • młodzieńczy wygląd 

 • napięcie skóry

 • uniesienie się policzków

W Strefie Skóry pracujemy na certyfikowanych preparatach, które różnią się poszczególnymi składnikami aktywnymi. Sprawia to, że możemy w indywidualny sposób dobrać odpowiedni preparat dla każdej osoby, tak aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

Stymulacja i redermalizacja skóry, czyli działanie prewencyjne, które powinno być podstawą w działaniu na skórę zanim sięgniemy po wypełniacze tkankowe.

.

WOLUMETRIA
MEZO
Projekt bez tytułu(13).png

Lifting wolumetryczny - wolumetria

Projekt bez tytułu(13).png

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to zaawansowany zabieg, który oferuje niezwykłe możliwości terapeutyczne, dostosowanych specjalnie do potrzeb Twojej skóry. Poprzez precyzyjne mikroiniekcje, składniki aktywne są wprowadzane bezpośrednio w skórę, zapewniając działanie odżywcze, nawilżające, rozjaśniające oraz przeciwzapalne. Dzięki tak spersonalizowanemu podejściu, zabieg mezoterapii igłowej przynosi doskonałe efekty zarówno w kuracjach przeciwzmarszczkowych, odżywczych jak w redukcji przebarwień. W Strefie Skóry priorytetem jest Twoje bezpieczeństwo, dlatego korzystamy wyłącznie z certyfikowanych i bezpiecznych preparatów medycznych. 

Jeśli zastanawiałaś się co zrobić aby przywrócić młodzieńczy wygląd twarzy, wymodelować policzki czy brodą to lifting wolumetryczny jest idealny dla Ciebie! Jest to zabieg z wykorzystaniem usieciowanego kwasu hialuronowego. Ilość preparatu oraz obszar jego podania dobierany jest indywidualnie, w zależności do potrzeb skóry oraz oczekiwanych rezultatów. W naszym gabinecie pracujemy na najwyższej jakości preparatach z certyfikatem medycznym. 

NANOFRAX
KWAS
Projekt bez tytułu(13).png

Wypełniacze - bruzdy, zmarszczki

Bruzdy nosowo-wargowe, bruzdy marionetki czy zmarszczki palacza to dość częsty problem pojawiający się u osób w różnym wieku. Za pomocą usieciowanego kwasu hialuronowego można je w łatwy sposób zredukować. Jeśli zastanawiasz się czy to zabieg dla Ciebie lub ile preparatu należy użyć do pożądanego efektu, umów się na konsultację przedzabiegową aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Projekt bez tytułu(13).png

Mezoterapia mikroigłowa NanoFrax

Najnowocześniejsza technologia zabiegowa, która polega na mikronakłuwaniu. Dzięki indukowanym procesom zapalnym oraz efekcie termicznym, dochodzi do odbudowy włókien kolagenowych oraz stymulacji powstania nowych. Dzięki zagęszczeniu i rewitalizacji skóry zabieg świetnie sprawdza się przy usuwaniu blizn oraz rozstępów. Pomaga napiąć skórę, która utraciła jędrność przy np. szybkiej redukcji wagi oraz po ciąży.

KARBO
LIPOLIZA
Projekt bez tytułu(13).png

Lipoliza iniekcyjna

Jest to zabieg skutecznej redukcji miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej w okolicy twarzy. Podczas zabiegu podawany jest preparat z substancją aktywną, która przenika do komórek tłuszczowych doprowadzając do zniszczenia ich struktury i rozpadu trójglicerydów. Pierwsze efekty wysmuklenia dolnej części twarzy widoczne są już po 3 tygodniach. Całość procedury zabiegowej trwa ok. 30 minut.

Projekt bez tytułu(13).png

Karboksyterapia Criss Carbo-Oxy

Karboksyterapia to innowacyjny zabieg kosmetyczny, który wykorzystuje małe, kontrolowane dawki medycznego dwutlenku węgla (CO2) do rewitalizacji skóry twarzy, okolic oczu oraz szyi. Dzięki wszechstronnemu działaniu, ten bezpieczny i skuteczny zabieg oferuje niezwykłe rezultaty! Poprawia napięcie i koloryt skóry, intensywnie ją dotlenia, redukuje obrzęki, stymuluje mikrokrążenie, minimalizuje blizny, zwiększa jędrność oraz spłyca zmarszczki.

bottom of page